Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Cennik międzynarodowy kuriera GLS

Międzynarodowy kurier GLS to specjalistyczne usługi dla klientów indywidualnych oraz firm, którzy wysyłają przesyłki do różnych krajów lub też importują je do Polski. Dla wielu przedsiębiorców to podstawa prowadzonej działalności. GLS jest doświadczonym przewoźnikiem, który dysponuje gęstą siecią centrów logicznych, a nowoczesne sortownie są w stanie codziennie rozdysponować tysiące przesyłek. Paczki międzynarodowe GLS docierają do odbiorców na terenie Europy w przeciągu 48-96 godzin w zależności od odległości, jaką kurier musi pokonać oraz wybranego środka transportu. Niewątpliwie kierowca zawsze dokłada starań, by paczki docierały do odbiorców w stanie nienaruszonym. Konieczne jest więc odpowiednie zapakowanie przesyłki GLS zgodnie w wytycznymi przewoźnika oraz niewysyłanie towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym.

Ile kosztuje paczka eksportowa GLS?

Cena paczki eksportowej GLS jest zależna przede wszystkim od podstawowych parametrów przesyłki takich jak waga i wymiary. Za granicę można wysłać paczki o wadze do 40 kilogramów i sumie trzech boków do 300 centymetrów. Poza tym w ramach usługi kurier oferuje drugą próbę doręczenia przesyłki oraz moduł śledzenia przesyłki w cenie. Poza tym przesyłka może być dostarczona do wybranego punktu ParcelShop GLS, o ile takie w danym kraju funkcjonują. Dodatkowo trzeba będzie zapłacić za informacje przed doręczeniem oraz przeadresowanie paczki, obsługę zwrotów. GLS ubezpiecza przesyłki do wartości 4000 złotych. Za większą ochronę trzeba zapłacić.

 doxDo 2 kgDo 3 kgDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgDo 20 kgDo 25 kgDo 31.5 kgDo 40 kg
Austria59,459,476,9576,9579,6587,7599,999,9156,6156,6
Belgia64,864,8101,25101,25105,3112,05122,85122,85183,6183,6
Bułgaria74,2574,25147,15147,15152,55157,95168,75168,75222,75222,75
Chorwacja68,8568,85105,3105,3109,35114,75124,2124,2168,75168,75
Czechy60,7560,7564,864,868,8571,5579,6579,65113,4113,4
Dania66,1566,1591,891,895,85103,95117,45117,45176,85176,85
Estonia95,8595,85112,05112,05117,45122,85132,3132,3255,15255,15
Finlandia132,3132,3184,95184,95190,35194,4205,2205,2454,95454,95
Francja94,594,5112,05112,05117,45126,9145,8145,8249,75249,75
Grecja194,4194,4275,4275,4449,55625,05973,35973,351827,91827,9
Hiszpania103,95103,95182,25182,25186,3191,7199,8199,8321,3321,3
Holandia66,1566,1590,4590,4594,5102,6114,75114,75176,85176,85
Irlandia149,85149,85167,4167,4170,1176,85180,9180,9325,35325,35
Litwa79,6579,6585,0585,0590,4595,85102,6102,6198,45198,45
Luksemburg70,270,293,1593,1597,2106,65120,15120,15186,3186,3
Łotwa87,7587,75101,25101,25102,6105,3110,7110,7189189
Niemcy58,0558,0578,378,38190,4597,297,2211,95211,95
Portugalia89,189,1171,45171,45178,2184,95198,45198,45257,85257,85
Rumunia98,5598,55132,3132,3137,7143,1153,9153,9202,5202,5
Słowacja59,459,475,675,679,6589,197,297,2132,3132,3
Słowenia78,378,3113,4113,4118,8125,55137,7137,7187,65187,65
Szwecja102,6102,6143,1143,1145,8155,25167,4167,4311,85311,85
Węgry78,378,391,891,894,598,55105,3105,3140,4140,4
Wielka Brytania i Irlandia Północna75,675,695,8595,85103,95108116,1116,1232,2232,2
Włochy91,891,8132,3132,30140,4148,5148,5255,15255,15

 

Bez umowy i zobowiązań - wysyłaj tanio paczki kurierem GLS 

WYCEŃ PACZKĘ