Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Import - tani kurier z Brazylii do Polski

Z Brazylią łączą nas przede wszystkim związki biznesowy. To ciekawy partner i wiele towarów jest importowanych z tego odległego kraju. Z drugiej strony w tym państwie Ameryki Południowej funkcjonuje bardzo silna Polonia, a wielu Polaków od lat żyje i pracuje za oceanem. To także sprawia, że często szukają oni również możliwości nadania przesyłek z Brazylii do Polski. Najatrakcyjniejszą i najtańszą ofertę mają tani kurierzy.

Jak wysłać paczkę z Brazylii?

tanie_paczki_brazyliaŻeby wysłać paczkę z Brazylii, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Całą procedurę można przeprowadzić za pomocą funkcjonalnego formularza, w który wpisuje się podstawowe parametry paczki takie jak waga czy wymiary. To właśnie te elementy będą potrzebne do wyceny. Na koszty wpływają również wybrane opcje dodatkowe, a także wybrany środek transportu. Z zasady najmniej zapłacimy za wysyłkę koperty z dokumentami, ale nie wszystkie rzeczy można w ten sposób nadać. Po wypełnieniu formularza i wpisaniu danych adresowych otrzymamy szereg propozycji różnych kurierów. Określą oni, za ile i kiedy dostarczą oni paczki z Brazylii do Polski. Do czasu należy również doliczyć kilka dni, które są niezbędne na konieczne odprawy celne. Po wybraniu interesującej opcji, płacimy za usługę, drukujemy międzynarodowy list przewozowy w trzech egzemplarzach i czekamy na przyjazd kuriera.

Jak długo odbiorca będzie czekał na paczkę z Brazylii?

Brazylia to odległy kraj i paczki wysyłane z jej terytorium muszą pokonać kilka tysięcy kilometrów do Polski. Warto ten aspekt wziąć pod uwagę, pakując przesyłkę. Wszystkie rzeczy trzeba odpowiednio zabezpieczyć, aby chronić je przed uszkodzeniem. Tani kurierzy dostarczają paczki z Brazylii, wykorzystując transport drogowo-morski lub lotniczy. Ten pierwszy sposób jest zdecydowanie tańszy, ale trwa nawet kilka tygodni. Ci, którym zależy na czasie, decydują się na wysyłkę przesyłki transportem lotniczym w wersji standardowej lub priorytetowej. Taka usługa jest droższa, ale paczka z Brazylii może być u odbiorcy nawet w przeciągu kilku dni. Wiele w tej materii zależeć będzie od odpraw celnych i miejsca zamieszkania adresata i odbiorcy. Warto wycenić usługę w funkcjonalnym formularzu i w ten sposób sprawdzić, ile kurier będzie kosztować i jaki jest prognozowany termin doręczenia.

 

Sprawdź, ile kosztuje paczka z Brazylii na BrokerKurier.pl