Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Import - tani kurier z Chin do Polski

chinyNajczęściej przesyłki z Chin do Polski kojarzą się klientom indywidualnym z licznymi serwisami aukcyjnymi oraz tanimi zakupami. Atrakcyjne stają się również ceny paczek i pomimo zawirowań w przepisach taki transport się opłaca. Kurierzy przesyłki z Chin do Polski dostarczają zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm. Poza tym że to najtańsza opcja, to rzetelni przewoźnicy gwarantują również szybką realizację zleceń oraz dokładają starań, by każda przesyłka dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Żeby sprawdzić, ile kosztuje paczka z Chin do Polski, wystarczy wypełnić intuicyjny formularz, wpisać dane adresowe, parametry oraz wybrać interesujące opcje dodatkowe. Te elementy wystarczą, aby otrzymać wycenę usługi.

Transport towarów z Chin

Chińskie towary są zamawiane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy. Mówi się nawet, że zalewają europejski rynek i są bardzo popularne. Przede wszystkim atrakcyjna cena sprawia, że klienci są zainteresowani towarami, a przedsiębiorcy ich importem z Chin.

Jak dostarczane są paczki z Chin do Polski?

Najczęściej towary z Chin do Polski docierają drogą morską. Tak zwana drobnica przewożona jest w kontenerach, a same przesyłki są wysyłane z portów w Hong Kongu, Szanghaju, Shenzhen, Ningbo, Xiamen. Klienci indywidualni oraz biznesowi, którym zależy na czasie, coraz częściej decydują się na to, by doręczenie paczki odbyło się na przykład w porcie w Niemczech a nie w Polsce, ponieważ terminy są nieco krótsze. W załatwieniu formalności oczywiście pomagają doświadczeni spedytorzy. Warto korzystać z tego pośrednictwa przy imporcie towarów z Chin, gdyż działanie na własną rękę jest zdecydowanie trudniejsze, a współpraca z partnerami chińskimi z różnych powodów nie zawsze układa się tak, jakbyśmy oczekiwali.

Ile idzie paczka z Chin?

Doświadczony tani kurier paczki z Chin dostarcza drogą morską przez około 30 dni. Wiele zależy od tego, z jakiego portu zostały one nadane, ponieważ to determinuje częstotliwość połączeń. Do tego czasu należy dodać kilka dni na niezbędne formalności celne. Kurierzy szacują więc, że na przesyłkę odbiorca będzie czekać około półtora miesiąca.

Ceny paczek z Chin

Jednym z ważniejszych argumentów przy imporcie towarów z Chin jest ich cena. Produkty są tanie, a sam transport również jest atrakcyjny cenowo. Oczywiście przedsiębiorcy i klienci indywidualni stale poszukują jak najbardziej korzystnych rozwiązań, które się po prostu opłacają. Dlatego właśnie najchętniej tani kurierzy korzystają z regularnych linii drobnicowych. Dzięki temu nawet niewielkie ilości towaru mogą być dostarczane z Chin do Polski bez konieczności zamawiania całego kontenera. To najlepsze rozwiązanie dla firm, które się rozwijają i poszukują nowych rozwiązań także w zakreślcie importu.

 

Wyceń przesyłkę z Chin na BrokerKurier.pl