Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Kurier AMBRO

Kurier AMBRO logoKurier Ambro bazuje na doświadczeniu pracowników oraz nowoczesnej flocie samochodów, które wyposażone są w szereg funkcjonalnych narzędzi. Dzięki temu bez problemów może dostarczać przesyłki ciężkie, nietypowe, podatne na uszkodzenia. Przewoźnik specjalizuje się w transporcie przesyłek niestandardowych, ich magazynowaniu oraz w obsłudze towarów. Wśród tych ładunków najważniejsze miejsce zajmują części samochodowe oraz rzeczy o dużych gabarytach. Poza Polską Ambro obsługuje również klientów w Irlandii, Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Dlatego właśnie to doskonała opcja dla eksporterów i importerów oraz firm z różnych sektorów. Z usług Ambro korzystają klienci, którym zależy na atrakcyjnych cenach, krótkich terminach realizacji zleceń oraz oczywiście rzetelnej obsłudze.

Części samochodowe Ambro

W ofercie Ambro to właśnie części samochodowe stanowią podstawę działalności. Z tej opcji korzystają sklepy, warsztaty, klienci indywidualni, a czas oraz szczególna troska o bezpieczeństwo są tu elementami priorytetowymi. Części samochodowe ze względu na swój ciężar, wielkość i podatność na uszkodzenia stanowią dość duże wyzwanie dla przewoźników. Wymagają od nadawcy odpowiedniego przygotowania do drogi, a także oznaczenia. Kurier Ambro dostarczy je szybko i bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy chcesz nadać maski samochodowe, silniki czy skrzynie biegów, możesz być spokojny o to, że dotrą do odbiorcy w stanie nienaruszonym i w najkrótszym możliwym czasie. Poza tym niezwykle atrakcyjny jest cennik Ambro oraz szereg opcji dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb. Wśród najbardziej popularnych są mobilne powiadomienia i deklaracja wartości ładunku. Ambro oferuje różne metody płatności, a bezpłatny moduł śledzenia przesyłek umożliwia monitorowanie drogi do odbiorcy, a także pozwala oszacować, kiedy zostanie ona doręczona.

Jak zapakować części samochodowe?

Kluczem do tego, by części samochodowe dotarły do odbiorcy w stanie nienaruszonym, jest ich odpowiednie przygotowanie do drogi. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na delikatne i podatne na uszkodzenia oraz otarcia elementy. Warto wykorzystać tekturę, folię bąbelkową czy sterczową szczególnie przy zabezpieczeniu podatnych na wgniecenia narożników oraz wystających elementów. Kurier Ambro dostarcza paczki o maksymalnej wadze do 50 kilogramów, przy czym suma trzech boków nie może być większa niż 400 centymetrów.

Meble kurierem Ambro

Specjalne samochody Ambro pozwalają przewieźć bez problemu przesyłki wielkogabarytowe takie jak na przykład meble czy sprzęt AGD i wiele innych ładunków. Taka opcja jest idealna przy przeprowadzce i zakupach w sieci. Jest też ważną alternatywą dla producentów i przedsiębiorców. Dzięki wyposażonym w windy, podnośniki, pasy i maty samochodom każdy ładunek jest odpowiednio zabezpieczony, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń na każdym etapie transportu.

 

Sprawdź ceny kuriera Ambro