Zadzwoń do nas! 22 465 99 69

Załóż bezpłatne konto
MENU

Tani import przesyłek kurierskich z Chin do Polski

 

Tani import przesyłek kurierskich z ChinChiny to jeden z najbardziej popularnych kierunków wymiany handlowej. Na tę popularność niebagatelny wpływ ma popularność zakupów w sieci. Dzięki Internetowi wielu Polaków robi zakupy na chińskich portalach i nie odstrasza ich nawet długi okres oczekiwania na przesyłkę. Rynek azjatycki to również partner wielu firm, ponieważ to tam w tej chwili najprężniej rozwija się gospodarka, a towary zalewają niemalże rynek europejski. Chiny kuszą cenami, masową produkcją oraz innowacyjnością i dlatego zarówno w zakresie importu, jak i eksportu pozostają światowym liderem. Nie dziwi więc fakt, że transport kontenerów (z Chin) jest jedną z najpopularniejszych opcji w zakresie przesyłek kurierskich. 

Transport przesyłek z Chin

Do Europy z Chin trafiają przede wszystkim towary wysoko przetworzone, elektronika oraz odzież. Najczęściej też przyjeżdżają całymi kontenerami. Dzięki współpracy z PFC24 jesteśmy w stanie zaoferować import z Chin różnymi drogami tak, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów – czyli szybko, tanio bezpiecznie doręczyć towary – mniejsze i większe na teren Europy. 

Spedycja morska z ChinTransport morski z Chin to bardzo popularna droga, jaką towary dostarczane są do Polski. To przede wszystkim bezpieczna i tania metoda, jaką towary trafiają do portów w Gdyni lub w Hamburgu. Dzięki współpracy z największymi armatorami morskimi ta droga jest również bardzo atrakcyjna cenowo. Kontenery z Chin, które zawierają skonsolidowane przesyłki drobnicowe, to najlepszy i najtańszy sposób przewozu, a na towar będziemy musieli czekać od trzydziestu do czterdziestu dni.

Spedycja lotniczaSpedycja lotnicza z Chin jest dedykowana przede wszystkim przedsiębiorcom, którym zależy na jak najszybszym otrzymaniu towarów. Tą drogą możemy wysyłać zarówno dokumenty, jak i małe paczki. Popularne są również palety z Chin. Droga lotnicza jest szybka i bezpieczna. Jej wadą jest to, że jest najdroższą. Warto pamiętać, że obsługujemy większość portów lotniczych na świecie, a przesyłki dostarczane są z zachowaniem wszelkich norm dotyczących bezpieczeństwa przesyłek.

Idealną ofertą dla wszystkich, którzy chcą otrzymać w miarę szybko ale również za rozsądną cenę towary z importu jest transport kolejowy z Chin. Dzięki możliwości rozładunku na różnych terminalach oraz dowozu do klienta w systemie door-to-door możemy zapewnić sprawne przewożenie i kontenerów i drobnicy. 

Ile kosztuje transport z Chin

Dostępny kalkulator pozwoli szybko obliczyć wszystkie koszty transportu niezależnie od tego, jaką drogę wybierzemy. Na uwagę zasługuje transport drobnicowy, który obejmuje towary mniejsze niż 15 m³. Pomimo tych rozmiarów może on być przewożony w kontenerach, co znacznie zmniejsza koszty wysyłki. Poza tym warto zainteresować się usługą obsługi celnej i dostarczenia towaru prosto do odbiorcy na terenie całej Polski. 

Chcesz importować towary z Chin drogą morską, kolejową lub lotniczą, skontaktuj się z nami, a wycenimy przesyłkę i wybierzemy odpowiednią opcję. Z nami śledzenie przesyłek z Chin jest banalnie proste. 

 

Możesz być zainteresowany także: