Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Cennik kuriera FedEx

Popularny kurier FedEx jest chętnie wybierany przez klientów indywidualnych i firmy – szczególnie te z sektora e-commerce. Przede wszystkim gwarantuje szybką i rzetelną realizację zleceń. Cennik FedEx jest również atrakcyjny i pozwala korzystnie przesłać koperty z dokumentami, paczkę lub paletę. W tabelach znajdą się informacje o kosztach standardowych oraz dodatkowych.

Ile kosztuje przesyłka FedEx?

Cennik FedEx jest korzystny zarówno dla tych, którzy wysyłają sporadycznie, jak i tych, którzy często korzystają z usług przewoźnika. Bez problemu można więc nadać paczkę krajową i zagraniczną. Cena FedEx zostaje ustalona na podstawie wpisanych w formularzu podstawowych parametrów takich jak waga i wielkość. Warto pamiętać o tym, że poza określeniem maksymalnych wskaźników, to warto zapoznać się z wytycznymi, jak paczka powinna być przygotowana oraz co w niej nie może się znaleźć. Jeśli nadamy przesyłkę, która wykracza poza standard, będziemy musieli za nią więcej zapłacić. Na cenę FedEx wpłyną również wybrane opcje dodatkowe takie jak na przykład pobranie czy ubezpieczenie. Za możliwość śledzenia przesyłki online natomiast nie zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

Cennik paczek kuriera FedEx 

Cennik transportu przesyłek paczkowych kurierem FedEx oraz ceny dopłat za przesyłkę niestandardową oraz za ubezpieczenie:

Waga [kg]Cena netto [PLN]
115,00
515,00
1015,00
2016,00
3016,50
Dłużyca120,00
Niestandard75,00
Pobranie (za każdy 1000zł)3,50
Ubezpieczenie do 5000 PLNGRATIS

 

Bez umowy - wysyłaj tanio paczki kurierem FedEx 

WYCEŃ PACZKĘ
(już od 15 PLN netto)

 

Możesz być zainteresowany również: 

Kurier FedEx

Zamów kuriera FedEx