Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Kurier FedEx

 

Logo kuriera FedExKurier FedEx to popularna marka wybierana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wysoki standard usług transportowych i logistycznych sprawia, że amerykańska firma jest światowym liderem szczególnie w dziedzinie przewozów lotniczych. Z charakterystycznym logotypem spotkamy się w 220 krajach, a ciekawa historia i wdrażanie nowoczesnych systemów obsługi klientów sprawiają, że FedEx stał się synonimem najwyższej jakości. Obecnie firma może się poszczycić doskonała bazą transportową, w skład której wchodzi 700 samolotów i niemalże 50 000 pojazdów zmotoryzowanych. Poza tym nad sprawną obsługą klientów czuwa ponad 170 000 pracowników w kilku tysiącach oddziałów na całym świecie. Także w kraju FedEx Polska jest rozpoznawalną i chętnie wybieraną marką przez firmy wysyłające towary sporadycznie, jak i te, które na co dzień korzystają z usług profesjonalnych kurierów i wdrażanych przez nich standardów. Dlatego właśnie jest doskonałym partnerem dla biznesu. 

Firma kurierska FedEx klientom oferuje rozbudowany wachlarz usług dostosowanych do ich potrzeb, szczególnie zwracając uwagę na tak potrzebne obecnie e-usługi. Przede wszystkim oferuje ekspresowe przesyłki kurierskie w zakresie wysyłania dokumentów, paczek, towarów specyficznych takich jak na przykład opony czy też palety w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi), specjalne usługi spedycyjne oraz globalną odprawę celną. FedEx zapewnia również dedykowane materiały do pakowania przesyłek, co pozwala bezpiecznie przygotować każdą paczkę do wysyłki oraz opcje śledzenia jej drogi wraz z informacją o dostarczeniu do odbiorcy. Dedykowane usługi dodatkowe to ciekawe rozwiązania dla biznesu, które pomagają zarządzać firmą skutecznie i tworzyć atrakcyjne oferty dla odbiorców. To szczególnie istotne w rozwijającej się branży e-commerce. 

Kurier FedEx to cały szereg możliwości, jakie daje nowoczesny transport i logistyka oraz pewność, że wysyłane towary dotrą na czas w doskonałym stanie.

 

Bez umowy - wysyłaj tanio paczki kurierem FedEx 

WYCEŃ PACZKĘ
(już od 15 PLN netto)

 

Możesz być zainteresowany również: 

Kurier FedEx

Zamów kuriera FedEx

Pakowanie opon do wysyłki kurierem FedEx

Kontakt z kurierem FedEx

Jak zapakować przesyłkę dla FedEx?

Śledzenie przesyłek krajowych FedEx