Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Śledzenie przesyłki TNT

 

TNT Kurier to cały szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Zamawianie usługi zarówno krajowej, jak i międzynarodowej odbywa się w intuicyjnym formularzu, a jej wycena uzależniona jest od wagi, wymiarów paczki, miejsce jej doręczenia, wybranej opcji dostawy oraz szeregu możliwości dodatkowych, które odpowiadają na potrzeby klientów. Celem jest szybkie i bezpieczne dostarczenie przesyłki pod wskazany adres.

TNT dostarcza zarówno małe koperty z dokumentami, jak i paczki czy palety transportem drogowym i lotniczym. Jednym z najczęściej wykorzystywanych modułów jest śledzenie przesyłki TNT. Najprościej jest skorzystać z dedykowanej zakładki, w której po wpisaniu numeru przesyłki pojawia się informacja o aktualnym statusie paczki oraz przewidywanym terminie jej doręczenia do odbiorcy. Tam też znaleźć można informację, kiedy przesyłka TNT została odebrana. Żeby śledzić paczkę TNT, może również skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. Pracownicy wspierają również w rozwiązywaniu różnych problemów na każdym etapie wysyłania czy oczekiwania na przesyłkę. Na stronie internetowej TNT znajdują się również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące śledzenia przesyłek. 

TNT śledzenie przesyłek oraz inne opcje obsługi dostosowane są do potrzeb współczesnych klientów i wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki takie jak aplikacja czy też funkcjonalna strona internetowa z platformą myTNT. To pełen pakiet usług, które ułatwiają zarządzanie przesyłkami, co jest szczególnie istotne dla branży e-commerce oraz firm współpracujących z klientami za granicą. TNT express pozwala wysyłać przesyłki do ponad 200 krajów na całym świecie zarówno w systemie lotniczym, jak i ekonomicznym. 

Śledzenie przesyłki TNT to podstawowa opcja, z jakiej korzystają klienci. Można mieć do niej dostęp przez całą dobę, a do sprawdzenia aktualnego statusu wystarczy numer przesyłki albo numer referencyjny klienta. Pomocą służy również Dział Obsługi Klienta.

 

Bez umowy i zobowiązań - wysyłaj tanio paczki kurierem TNT 

WYCEŃ PACZKĘ

 

Zobacz inne artykuły o kurierze TNT: 

Kurier TNT

Jak zamówić kuriera TNT?

Przewodnik pakowania przesyłek TNT

Wysyłka międzynarodowa TNT