Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Jak zamówić kuriera TNT?

 

Wybór odpowiedniego kuriera często jest podyktowany przywiązaniem do marki czy też atrakcyjną ceną. Zamawianie kuriera TNT to jedna z najczęściej podejmowanych przez klientów decyzji. Powodem jest przede wszystkim rzetelne realizowanie usług, szybkie dostawy na terenie całego świata oraz konkurencyjna oferta. 

Cennik TNT jest oczywiście uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki oraz miejsca, gdzie jest ona wysyłana oraz oczywiście opcji dodatkowych. Aby zamówić kuriera TNT, wystarczy dostęp do Internetu i w prosty sposób, wypełniając intuicyjny formularz i drukując list, dopełniamy wszystkich formalności i pozostaje nam czekać na przyjazd kurierem. Ważnym elementem będzie odpowiednie zapakowanie przesyłki, aby jej zawartość nie uległa uszkodzeniu, ani nie naraziła na uszczerbek innych paczek. To, w jakim stanie przesyłka dotrze do odbiorcy, w dużej mierze zależy od przygotowania jej do wysyłki. Spośród usług dużą popularnością cieszą się usługi lotnicze TNT, jak i drogowe. W szybki sposób pozwalają wysłać zarówno małe przesyłki takie jak na przykład koperty z dokumentami czy też paczki. Ekspresowe przesyłki TNT to gwarancja, że zostaną one dostarczone w jak najkrótszym możliwym czasie. Drogę możemy śledzić w dedykowanych formularzach na stronie internetowej lub w funkcjonalnej aplikacji. Wystarczy podanie podstawowych danych, a przede wszystkim numeru przewozowego, aby sprawdzić aktualny stan paczki oraz poznać przewidywany czas dostawy. Moduł śledzenia poinformuje nas również o tym, że przesyłka została przez odbiorcę odebrana.

Lotnicze lub ekonomiczne drogowe przesyłki ekspresowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Usługi doskonale wspierają działalność różnych firm szczególnie z branży e-commerce. Kurier TNT jest również doskonałym partnerem dla tych przedsiębiorstw, które współpracują z partnerami zagranicznymi i często wysyłają do nich przesyłki. Ekspresowe przesyłki lotnicze TNT są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ skracają czas doręczenia kopert z dokumentami oraz małych przesyłek do 2,5 kilograma oraz większych paczek. Na trasach europejskich może mieć na wielkość do 75 cm, do 160 cm na transatlantyckich i 220 w samolotach cargo. Przy wyborze tej drogi warto zadbać o ubezpieczenie przesyłki.

 

Bez umowy i zobowiązań - wysyłaj tanio paczki kurierem TNT 

WYCEŃ PACZKĘ

 

Zobacz inne artykuły o kurierze TNT: 

Kurier TNT

Kurier TNT cennik

Kontakt z kurierem TNT