Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Pakowanie opon do wysyłki kurierem FedEx

 

Opony należą do najczęściej wysyłanych kurierem FedEx części samochodowych. Wynika to przede wszystkim z ich intensywnej eksploatacji oraz konieczności okresowej zmiany. Kierowcy również coraz częściej kupują materiały eksploatacyjne w sieci, a tym samym korzystają z usług kurierów. To, jak wysłać opony FedEx, w dużej mierze uzależnione jest od wewnętrznych przepisów przewoźnika oraz sposobu zapakowania przesyłki.

Koszt wysyłki opon FedEx jest uzależniony od wagi oraz wymiarów i sposobu zapakowania. Ten ostatni element stanowi podstawę, ponieważ nieodpowiednich przesyłek po prostu kurier FedEx nie odbierze.

Pakowanie opon dla kuriera FedExPakowanie opon FedEx możemy zaplanować na kilka różnych sposobów. Pierwszy z nich wymaga przygotowania okrągłych pokryw kartonowych z otworami, które ułatwiają przenoszenie przesyłki. Całość należy zabezpieczyć taśmą oraz folią strecz w taki sposób, by nie zakrywała ona etykiety adresowej na płaskiej powierzchni na górze opakowania. Inny sposobem na zapakowanie, jest zawinięcie opony pojedynczym arkuszem kartonu i zabezpieczyć taśmą polipropylenową z takimi zastrzeżeniami jak opisane powyżej. Po trzecie, można zastosować folię termokurczliwą, a etykietę adresową przykleić na krawędzi opony na zewnętrznej warstwie folii. Po czwarte, całość może być dokładnie owinięta folią streczową w taki sposób, by dokładnie przylegała do przesyłki. Musi ona pokrywać co najmniej 75% jej powierzchni. Odpowiednie otwory ułatwiają przenoszenie przesyłki. Etykietę naklejamy również na krawędzi opony w taki sposób, by nie uległa ona zagnieceniu.

FedEx wysyłkę opon dostosowuje do potrzeb klientów. Pakowanie opon FedEx zaleca pojedynczo lub podwójnie do wagi 35 kilogramów. Każdą z nich należy nadać jako osobną przesyłkę. Drogę do odbiorcy można śledzić w dedykowanym formularzu na stronie internetowej. To również informacja, kiedy nasza przesyłka została odebrana.

 

 

Bez umowy - wysyłaj tanio przesyłki kurierem FedEx 

WYCEŃ PACZKĘ
(już od 15 PLN netto)

 

Możesz być zainteresowany również: 

Kurier FedEx

Jak zapakować przesyłkę dla FedEx?

Śledzenie przesyłek krajowych FedEx