Zadzwoń do nas! 735 967 939

Załóż bezpłatne konto
MENU

Śledzenie przesyłek krajowych FedEx

 

śledzenie przesyłek FedExKurier FedEx to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm kurierskich na rynku, która umożliwia sprawne zarządzanie wysyłanymi przesyłkami. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wysyłanie przesyłek FedEx to korzystanie z nowoczesnych technologii oraz rozbudowanej sieci logistycznej i transportowej. Dlatego właśnie bez problemu można wysyłać paczki i palety, a śledzenie przesyłek FedEx pozwala i nadawcy, i odbiorcy na zarządzanie przesyłkami. Dzięki intuicyjnym formularzom dostępnym na stronie internetowej i w wygodnej aplikacji można szybko sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. 

FedEx tracking możliwe jest poprzez wpisanie numeru telefonu lub też numeru referencyjnego przesyłki w odpowiednim miejscu na stronie internetowej. W ten sam sposób otrzymamy potwierdzenie doręczenia przesyłki. Użytkownicy mobilnej aplikacji mogą uruchomić śledzenie FedEx za pomocą telefonu komórkowego w dowolnym miejscu. Poza tym wystarczy numer przewozowy, który został nadrukowany na etykiecie w momencie, gdy wzywamy kuriera, aby sprawdzić, gdzie jest paczka lub paleta. Stali klienci, którzy posiadają swoje konto w systemie, wykorzystują panel FedEx śledzenie do wszystkich przesyłek przychodzących i wychodzących. Możliwość sprawdzenia kilku numerów jednocześnie znacząco skraca czas całej operacji. Aplikacja automatycznie również informuje o wszelkich zmianach w statusie przesyłek. 

FedEx śledzenie przesyłki to jedna z najpopularniejszych opcji wykorzystywanych zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy. W tym drugim przypadku dominuje branża e-commerce, dla której szybkie i płynne dostawy oraz informacja o dostarczeniu przesyłki do odbiorcy są kluczową w działalności sklepu. Warto zauważyć, że dla klientów zalogowanych panel ma dużo większe możliwości w zakresie monitorowania przesyłek, a w podstawowej wersji dostępna jest dla wszystkich klientów.

 

Bez umowy - wysyłaj tanio paczki kurierem FedEx 

WYCEŃ PACZKĘ

 

Możesz być zainteresowany również: 

Kurier FedEx

Zamów kuriera FedEx

Godziny przyjazdu kuriera FedEx

Śledzenie przesyłek krajowych FedEx